Vizyon ve Misyonumuz

Vizyonumuz

2023 yılında,
Tüm paydaşlarımızın beklentilerini karşılayan ve aşan, ulusal ve uluslararası pazarlarda büyümeyi artırarak, sürdüren ve marka güvenilirliği yüksek, lider bir şirket olmak.


Misyonumuz

‘Değer’ ve ‘güven’ yaratmak için, müşterilerimize kalite, yenilik ve operasyonel mükemmellik ilkelerimizle, maliyetlendirmenin doğru bileşimini sunarak, her zaman tercih edilen bir tedarikçi olmak.

Çalışanlarımızın ailemizin bir bireyi olmaktan gurur duyacakları, yüksek teknolojiye sahip, modern ve güvenli bir çalışma ortamı yaratmak.

AR-GE ve İnovasyon

Vig Metal olarak, sektör ve geleceğe katkıda bulunmak, ulusal ve uluslararası rekabette başarılı olmak için Ar-Ge ve inovasyon faaliyetlerini çok önemsiyoruz.

We Are in America

%100 yerli sermaye ve kendi makinalarımızla ürettiğimiz alüminyum rulo ve levhalarımızı yeni işbirlikçilerimizle artık Amerika'ya da ihraç ediyoruz.

ALUEXPO 2019

Aluminyum sektöründe yaşanan tüm teknolojik gelişmelerin aynı çatı altında toplandığı eşsiz platform ALUEXPO 2019’da yerimizi aldık. 10-12 Ekim’de İstanbul Fuar Merkezi‘nde görüşmek dileğiyle...


Fabrikamızda kullandığımız özel filtreleme sistemimiz sayesinde, su kirliliği oranımızı düşürüp, %70 oranında enerji verimliliği sağladık!

‘ Tehlikesiz Atık Geri Kazanım’ lisansımızla fabrikada oluşan ve dışardan aldığımız alüminyum hurdaları fırınlarda yeniden geri kazanım işlemi yapıyor

VALU | VİG METAL SÜRDÜRÜLEBİLİR VİZYON FİLMİ
© Vig Metal • Bilgi Toplumu Hizmetleri • İletişim Bilgileri • KVKK • KVKK Başvuru Formu
Takip Edin!