Magnezyum

Ürünler

Magnezyum Plaka

Alaşımlar : AZ31; AZ91 Kalınlık : 0,8mm - 7mm Genişlik : 1500mm’ye kadar Uzunluk : Max. 1500mm

Müşteri talebine göre ısıl işlem uygulanabilir Paketleme Levhalar depolama ve nakliye sırasında oluşabilecek hasarlara karşı dikkatle paketlenir. Talebe göre kâğıt ayıraçlar levhalar arasına uygulanabilir. Euro palet veya ahşap kasa uygulamaları mümkündür.

Uygulama alanları: Ulaşım, elektrik ve elektronik ekipmanları, foto gravür, klişe kalıp ve savunma sanayi.

Magnezyum Katalog

AR-GE ve İnovasyon

Vig Metal olarak, sektör ve geleceğe katkıda bulunmak, ulusal ve uluslararası rekabette başarılı olmak için Ar-Ge ve inovasyon faaliyetlerini çok önemsiyoruz.

We Are in America

%100 yerli sermaye ve kendi makinalarımızla ürettiğimiz alüminyum rulo ve levhalarımızı yeni işbirlikçilerimizle artık Amerika'ya da ihraç ediyoruz.

ALUEXPO 2019

Aluminyum sektöründe yaşanan tüm teknolojik gelişmelerin aynı çatı altında toplandığı eşsiz platform ALUEXPO 2019’da yerimizi aldık. 10-12 Ekim’de İstanbul Fuar Merkezi‘nde görüşmek dileğiyle...


Fabrikamızda kullandığımız özel filtreleme sistemimiz sayesinde, su kirliliği oranımızı düşürüp, %70 oranında enerji verimliliği sağladık!

‘ Tehlikesiz Atık Geri Kazanım’ lisansımızla fabrikada oluşan ve dışardan aldığımız alüminyum hurdaları fırınlarda yeniden geri kazanım işlemi yapıyor

VALU | VİG METAL SÜRDÜRÜLEBİLİR VİZYON FİLMİ
© Vig Metal • Bilgi Toplumu Hizmetleri • İletişim Bilgileri • KVKK • KVKK Başvuru Formu
Takip Edin!